Materace multipocket to produkty najwyższej jakości, dlatego bez wątpienia warto jest wybierać właśnie je! Przedstawiamy nasze typy!

Materace multipocket – idealne podparcie!

Materace, które zostały wzbogacone o wysokiej jakości sprężyny multipocket to bez wątpienia świetne rozwiązanie. Tak jak w przypadku modeli kieszeniowych każda sprężyna została umieszczona tutaj w osobnej kieszeni, dlatego w bardzo indywidualny sposób reagują na nacisk. Jednak koniecznie należy podkreślić, że w tym przypadku  malutkich sprężyn jest jeszcze więcej, w związku z czym jeszcze lepiej reagują one na ciężar, tak jest między innymi w przypadku Hilding Flamenco, który stanowi połączenie właśnie wspomnianych sprężyn z profilowana pianką Flexifoam oraz wyskoelastyczną HR, dzięki czemu mamy prawdziwą gwarancję komfortowego podparcia, jakie w parze idzie z wygodą na najwyższym poziomie.

Czas na najwyższą jakość snu!

Dlaczego warto wybierać materace multipocket     Materacem, o którym obowiązkowo należy wspomnieć jest Hilding Makarena! Znajdziemy w nim sprężyny typu multipocket, które zostały wyprofilowane w aż siedem stref twardości. Dzięki temu w sposób indywidualny dopasowują się do nacisku wywieranego przez każdą partię naszego ciała, inaczej powierzchnia reaguje na nasze uda, barki, ramiona czy też głowę. Warto też wspomnieć, że produkt został wyposażony w  dwie różne twardości, dzięki czemu znacznie łatwiej jest dopasowawać go do naszych potrzeb. Odpowiada za to między innymi wysokiej jakości pianka Visco, czyli termoelastyczna, która pod wpływem temperatury dopasowuje się do krzywizn anatomicznych gwarantując miły efekt otulenia i szybką regenerację spiętych mięśni. Jednocześnie warto jest podkreślić, że materac wyposażono również w piankę lateksową, która uważana jest za bardzo trwały surowiec, gwarantujący szereg właściwości antybakteryjnych.

Dostosuj twardość do swoich potrzeb!

Kolejnym wyrobem, który bez wątpienia powinien zwrócić uwagę jest Hilding Electro. Poza  wysokiej jakości sprężynami kieszeniowymi typu multipocket znajdziemy tam również, chociażby odpinany top, za sprawą którego możemy skorzystać z jednej z aż sześciu twardości! W odpinanej części produktu znajdziemy warstwę lateksu, która została połączona z pianką Visco, dzięki czemu w prawidłowy sposób podpiera nasze ciało delikatnie je otulając. Warto dodać, że odpinany top nada się również samodzielnie w roli materaca nawierzchniowego. Całość została wzbogacona również między innymi o wysokiej jakości piankę hybrydową Fusion, która jednocześnie świetnie podpiera kręgosłup i gwarantuje idealny przepływ powietrza, przez co w skuteczny sposób uniemożliwia rozwój grzybów i pleśni.

Materace ze sprężynami multipocket to bez wątpienia strzał w dziesiątkę. Ich wysoka jakość sprawia, że każdy będzie mógł w czasie snu w pełni zregenerować swoje siły.

Przeczytaj także: Materace dla lubiących spać na twardym podłożu