Pewne jest, że nie da się znaleźć jednego materaca, który spełni oczekiwania każdego z nas. Jest to jeden z tych elementów sypialnianych, które trzeba dostosować do swoich oczekiwań i upodobań – dopiero wtedy szansa na wygodny i komfortowy sen zaczyna wzrastać. Wśród najbardziej renomowanych producentów podłoży do spania wymienić można Hilding Anders. Inwestycja w materace Hilding to jednocześnie inwestycja w swoje zdrowie i dobre samopoczucie. Nie wierzysz? Sprawdź poniżej!

Filozofia marki Hilding

Głównym celem marki jest dbanie o zdrowy, regenerujący sen użytkowników materacy. Całość zależy jednak od kilku czynników, które stają się filozofią Hilding przestrzeganą przy produkcji każdego modelu. Producent dba o właściwą ergonomię już na etapie projektu łóżek oraz materacy, by indywidualnie dopasowywały się do kształtu ciała i kręgosłupa. W ten sposób możliwe jest nie tylko osiągnięcie spokoju w kwestii komfortowego snu, ale też zapobieganie powstawaniu wad postawy czy pogłębianiu istniejących. Kolejną kwestią jest właściwy mikroklimat możliwy do osiągnięcia, dzięki używaniu odpowiednich materiałów podczas produkcji materacy Hilding. Prozdrowotne, antyalergiczne rozwiązania pozwalają każdemu na bezpieczny odpoczynek. Przewiewne materiały pozwalają na nieustanną cyrkulację powietrza w podłożach do spania, a wilgoć jest odprowadzana. Dzięki takiemu rozwiązaniu możliwe jest uniknięcie rozwoju pleśni czy grzybów, a ponadto zyskujemy gwarancję komfortu termicznego w trakcie snu. Co istotne, aby użytkownik materaca odczuwał wszelkie benefity związane z inwestycją w produkt wysokiej jakości, musi odpowiednio zadbać o jego higienę. Materace Hilding ułatwiają jej bezproblemowe utrzymanie dzięki intuicyjnym rozwiązaniom. Funkcjonalność podłoży do spania to bezkompromisowo najważniejsza rzecz, na którą powinno się zwracać uwagę podczas zakupu. Na szczęście producent Hilding Anders ma na uwadze także pozostałe potrzeby użytkowników dotyczące między innymi estetyki wykonania, dlatego komfort użytkowania idzie w parze z wyglądem i ciekawym wzornictwem. W ten sposób można zadbać nie tylko o zdrowie, ale też o ciekawy design całej sypialni!

Materace ortopedyczne SleepMed

Jakie materace znajdziemy w ofercie producenta Hilding Anders?Wśród materacy proponowanych przez producenta Hilding Anders warto zwrócić uwagę na te produkowane przez koncern dla firmy EMBE Sp. z o.o., czyli podłoża ortopedyczne SleepMed, które charakteryzują się zdecydowanie najwyższą jakością potwierdzoną dodatkowo przez badania przeprowadzone przez Instytut AEH. Materace piankowe SleepMed stworzone są z termoelastycznej, innowacyjnej pianki VitaRest, która gwarantuje najwyższą wygodę użytkowania niezależnie od pory dnia. Innym rodzajem są materace ortopedyczne, czyli takie, które zostały stworzone specjalnie na potrzeby osób o nieco większych wymaganiach. Podłoża przeszły szereg testów i badań przeprowadzonych przez Instytut AEH, dzięki czemu mogą nosić dumne miano wyrobu medycznego. Zgodnie z filozofią marki, wysoka jakość idzie w parze z odpowiednim dostosowaniem podłoża do użytkowników oraz z estetyką wykonania niezbędną w każdej sypialni.

Całość skłania do wniosku, że materace Hilding są produktami z wyższej półki, a inwestycja w nie pozwala na jednoczesną inwestycję w swoje zdrowie na wiele kolejnych lat. Odpowiednie podłoże pozwala nie tylko na utrzymanie odpowiedniej postawy ciała, ale także na regenerację organizmu po ciężkim dniu czy relaks, dzięki czemu każda noc będzie całkowicie przespana. Sklepy z materacami SleepMed pozwalają odnaleźć idealny materac każdemu, kto je odwiedzi.

Przeczytaj także: Materace piankowe do spania – przewodnik