Uważasz, że tylko perfekcja jest dla Ciebie zadowalająca? Nie interesują Cię półśrodki i rozwiązania pośrednie? Jesteś zdania, że warto celować jedynie w najwyższą jakość? Doskonale trafiłeś — materac Foxtrot marki Hilding to produkt dla najbardziej wymagających. Jeśli oczekujesz po swoim materacu najwyższej jakości i gwarancji głębokiego snu, po którym obudzisz się wypoczęty, a także zrelaksowany — to jest materac dla Ciebie. Co więcej, eksperci marki Hilding stanęli przed nie lada wyzwaniem: jak opracować materac, który będzie spełniać najwyższe standardy użyteczności, a przy tym będzie niezwykle wytrzymały i solidny.

Foxtrot jest zdecydowanie najtwardszym materacem wśród kolekcji materaców piankowych marki Hilding. Został on zaprojektowany, aby spełniać wymagania zarówno osób, które charakteryzują się wagą powyżej osiemdziesięciu kilogramów, jak i dla tych, którzy preferują spać na twardszym podłożu. Sprawdzi się więc doskonale również jako materac dla par oraz dla seniorów, ponieważ zastosowana w nim technologia piankowa gwarantuje wysoką stabilizację i podparcie niezależnie od tego, w jakiej pozycji na nim leżysz.

Hilding Foxtrot - najtwardszy. wysokoelastycznyJego budowa opiera się na konstrukcji pianki wysokoelastycznej typu HR, której gęstość to aż 40 kg/m3. Tworzywo, z którego zbudowana jest pianka, to materiał, który cechuje się parametrami wysokiej elastyczności, sprężystości i odporności na deformacje. Specjalne wyprofilowanie pianki pozwala osiągnąć efekt o wiele mniej jednolitej struktury komórkowej niż w przypadku klasycznej pianki poliuretanowej. Rezultatem jest zwiększona stabilność ciała, co bezpośrednio przekłada się na odczucie komfortu podczas snu oraz redukcję zmęczenia i napięcia mięśniowego. Co więcej, materac Foxtrot posiada siedem zróżnicowanych stref twardości, co pozwala na to, że może o wiele skuteczniej oddziaływać punktowo na ciało, gwarantując dostosowanie się do jego poszczególnych partii, a przez to lepsze od standardowych materaców podparcie mięśni i stawów. Dzięki temu zawsze obudzisz się wypoczęty i pełen wigoru.

Pianka, która znajduje się wewnątrz materaca, została nacięta w specjalny sposób, który reguluje odpowiedni poziom wentylacji. Dzięki ruchom powietrza i jego przepływowi, wnętrze materaca pozostaje cały czas suche. To gwarantuje, że nie powstanie w nim żadne skupisko pleśni, roztoczy i innych mikroorganizmów. Materac Foxtrot spełnia zatem najwyższe standardy zachowania odpowiedniej higieny snu i pomoże Ci lepiej się wysypiać.

Wybierając ten model materaca, stawiasz również na uniwersalność. Jest on bowiem odwracalny. Dzięki możliwości zmiany strony zyskujesz gwarancję zachowania większej higieny materaca, a przez to wydłużasz jego trwałość.

Do materaca masz możliwość wybrać jeden z dwóch wyjątkowych pokrowców — Italiano lub Hybrid. Ten pierwszy zbudowany jest z wytrzymałych włókien wiskozy. Jest bardzo przyjemny w dotyku i charakteryzuje się delikatnością. Powierzchnię pokrowca Hybrid wypełnia elastyczny stretch. Dzięki temu zyskasz pewność, że przepuszczalność powietrza zawsze będzie na właściwym poziomie, zaś technologia w nim zastosowana gwarantuje to, że jest on wysoce odporny na rozciąganie oraz zmechacenie.

Materac podlega aż 15-letniej gwarancji. To wyraźny znak producenta, że decydując się na jego zakup, dostajesz produkt najwyższej klasy.

Przeczytaj także: Materac o właściwościach zdrowotnych, czyli jaki?