Wiele osób nie zwraca uwagi na podłoże do snu, w konsekwencji czego często cierpi na ból kręgosłupa i ciągłe niewyspanie się. Adekwatny produkt, dostosowany do indywidualnych potrzeb to przepis na jakościowy sen. Warto więc wybierać podłoże wykonane z wysokiej jakości materiałów, które nie tylko zapobiegną powstawaniu alergii, ale pozwolą zadbać o zdrowie. W obecnych czasach świat wymaga ogromnego ludzkiego w walce o dobro środowiska naturalnego. Wyszliśmy naprzeciw potrzebom klientów i świata tworząc materace naturalne Hilding Breva, które sprawdzą się w niemalże każdej sypialni. Zostały wykonane z materiałów pochodzących ze zrównoważonych źródeł, dzięki czemu można odpoczywać w zgodzie z naturą. 

Hilding Breva – dla kogo? 

Materace sprawdzą się przede wszystkim osobom, które preferują twardsze podłoża. Produkt jest dwustronny, dzięki czemu sam możesz decydować o stopniu twardości, który aktualnie Ci odpowiada. Hilding Breva wykorzystuje technologię Multipocket, dzięki czemu zapewnia elastyczność punktową. Materac ugina się tylko w miejscu, w którym został położony ciężar. Dlatego też zadowolone będą z niego pary o dużej różnicy wagowej, czy nieco cięższe osoby. Zapewnia wysoki komfort snu także tym, którzy cierpią na bóle kręgosłupa. Produkt zapewnia perfekcyjne podparcie dla całego ciała i stabilizuje pozycję kręgosłupa. Dzięki niemu zapomnisz o porannych bolączkach i wyśpisz się w pełni komfortowo! Sprawdzi się również alergikom, ponieważ kompleksowo dba o wrażliwą skórę i zapewnia odpowiednią cyrkulację powietrza wewnątrz produktu.

Materace naturalne - czy Hilding Breva to rozwiązanie dla Ciebie?Postaw na naturę 

Do stworzenia materaca użyliśmy szeregu naturalnych surowców. Pokrowiec został wykonany z włókien lnu, który jest jednym z najtrwalszych materiałów. Nie musisz więc martwić się o to, że szybko ulegnie zniszczeniu. Pokrowiec domyka warstwa bawełny organicznej, zebranej w sposób zrównoważony. Jedna strona materaca została wypełniona pianką ViscoBio, do której dodaliśmy olej rycynowy. Składnik ten ma właściwości przeciwzapalne, przeciwgrzybicze i przeciwbakteryjne. Druga strona to pianka wysokoelastyczna HR Bio, która perfekcyjnie dopasuje się do kształtu Twojego ciała. Została uzupełniona o olej sojowy, który działa kojąco na wrażliwą skórę.

Zdrowie połączone z ekologią

Materace naturalne nie tylko dbają o środowisko, ale również o Twoje zdrowie i wysoki komfort snu. Perfekcyjnie sprawdzą się alergikom i wszystkim tym, których szczególnie obchodzą losy planety. Materac Hilding Breva poprawia krążenie, zmniejsza napięcie mięśni i ułatwia ich dogłębną regenerację. Dzięki wykorzystaniu innowacyjnych rozwiązań zapewnia bardzo dobrą cyrkulację powietrza wewnątrz produktu. Kompleksowo dba również o Twój kręgosłup i zapewnia jego stabilizację. Wysoki komfort i duża elastyczność produktu z pewnością Cię zadowolą!

Jak widzisz, naturalne materace Hilding Breva to rozwiązanie do niemalże każdej sypialni. Produkty są niezwykle uniwersalne i pozwolą Ci zasypiać spokojnie, w pełnej zgodzie z naturą. Już dziś sprawdź co oferują Ci te niezwykłe produkty i zadbaj o dobro środowiska!

Materac Breva, jak i wszystkie materace marki Hilding znajdują się w ofercie sklepu SleepingHouse.
W ofercie tego internetowego studia snu znajdują się materace we wszystkich popularnych rozmiarach takich jak:
Materace 80×200, 90×200, 100×200, 120×200, 140×200, 160×200, 180×200 cm. Jest to autoryzowany sklep producenta Hilding Anders.

Materace Hilding polecane przez https://www.zdrowykregoslup.pl/

Przeczytaj także: Małe sypialnie – wybór aranżacji. Jaki materac do małych sypialni?