Są pewne elementy wyposażenia domu, na które warto wydać trochę więcej. Drogie meble i modne dodatki mogą poczekać – najważniejsze jest to, aby sypialnia była dobrze i funkcjonalnie zaplanowana. W centralnym miejscu tego pomieszczenia znajduje się oczywiście łóżko – miejsce, w którym chce się możliwie jak najlepiej wypocząć. Ale w takim razie jaki materac będzie odpowiedni?

Pokrowiec wysokiej jakości

Dla fanów błogiego wypoczynku, idealnym materacem może okazać się SleepMed Premium Plus. Jest to innowacyjny produkt z kolekcji Plus, produkowany przez znanego i cenionego producenta wyrobów o statusie medycznym. Produkt wyróżnia się tym, że powstał z nienaganną dbałością o szczegóły. Na wyróżnienie zasługuje między innymi wysokiej jakości pokrowiec, który powstał w wyniku połączenia aż trzech różnych rozwiązań. Góra i dół materaca składa się z eleganckiej dzianiny Probiotex z włóknami wiskozowymi – dzięki niej utrzymanie czystości na powierzchni materaca jest znacznie prostsze. Dzieje się tak, ponieważ przy tworzeniu tej tkaniny zastosowano technologię Purotex, która wykorzystuje aktywne probiotyki zmniejszające ilość kurzu i roztoczy aż o 93%. Kolejna dzianina, tym razem znajdująca się na bokach materaca, to Tencel połączony z taśmą 3D. Takie rozwiązanie zapewnia optymalną wentylację wkładu. Cały pokrowiec jest bardzo funkcjonalny – w łatwy i szybki sposób można go zdjąć i wyprać

Bardzo szeroka skala twardości

Poznaj niesamowite właściwości materaca SleepMed Premium PlusModel SleepMed Premium Plus to materac piankowy składający się z wyrobów najwyższej jakości. W jego wnętrzu znajdują się takie surowce, jak: pianka poliuretanowa FlexiFoam, pianka termoelastyczna oraz wysokoelastyczna. Takie połączenie to gwarancja elastyczności, plastyczności i odporności na odkształcenia. Produkt idealnie dopasowuje się do ciała użytkownika i zapewnia optymalną miękkość, a jednocześnie prawidłowo podpiera kręgosłup. Dzięki takiemu połączeniu, sen każdego użytkownika będzie zdrowy i wygodny, a zmęczone mięśnie – zregenerowane. Jest jednak coś, co zaskakuje wszystkich zainteresowanych tym produktem jeszcze bardziej. Mowa tutaj o aż sześciostopniowej skali twardości! Dzieje się tak, ponieważ sklep z materacami SleepMed wyszedł naprzeciw zmieniającym się preferencjom i potrzebom i stworzył odpinany top z termoelastycznej pianki Celsius-Waterlily. Tę dodatkową warstwę można przełożyć na drugą stronę wkładu, obrócić lub całkowicie odpiąć!

Dla kogo będzie odpowiedni?

SleepMed Premium Plus to produkt bardzo uniwersalny. Producentowi udało się wyprodukować materac, który potrafi trafić w gusta każdego. Świetnie sprawdzi się w sypialni osób niezdecydowanych, które jeszcze nie odkryły swojego preferowanego poziomu twardości. Zadowoli również te osoby, które lubią zmiany – podłoże można do woli testować bez konieczności wymiany materaca na nowy! Użytkownik posiada szerokie spektrum rozmiarów do wyboru, dzięki czemu odnajdzie się idealnie w każdym, zarówno pojedynczym, jak i podwójnym, łóżku. Ze względu na status wyrobu medycznego oraz certyfikat jakości AEH może z powodzeniem zdobić pomieszczenie osób wymagających oraz tych, które mają problemy z kręgosłupem.

Coraz więcej osób zdaje sobie sprawę z tego, że prawidłowo dobrany materac odgrywa bardzo dużą rolę w naszym życiu. Odpowiednie podłoże nie tylko może działać prozdrowotnie, ale także wpływać pozytywnie na nastrój następnego dnia.

Materac polecany przez: https://www.zdrowykregoslup.pl/

Przeczytaj także: Jak dobrać materac i jego twardość?