Na dolegliwości bólowe związane z kręgosłupem cierpi coraz więcej osób na świecie. Związane jest to z siedzącym trybem życia, biernym wypoczynkiem oraz innymi czynnikami, takimi jak nadwaga lub nieodpowiednie podłoże do spania, np. wersalki. Z uwagi na to, warto zainwestować w innowacyjne materace SleepMed, które korzystnie wpływają na stan pleców. W jaki sposób? 

W jaki sposób materace SleepMed dbają o kręgosłup? 

Materac został stworzony w celu zagwarantowania nam komorowego i zdrowego wypoczynku. Na rynku mamy dostęp do różnych modeli, wśród których znajdują się materace SleepMed. Mają one status wyrobu medycznego, który potwierdza prozdrowotny wpływ na plecy, przez co świetnie sprawdzą się w sypialni osób zmagających się ze schorzeniami kręgosłupa. W jaki sposób? Przede wszystkim doskonale dopasowują się do anatomicznych kształtów ciała użytkownika, tym samym umożliwiając najlepsze wsparcie oraz stabilizację. Oprócz tego, materace SleepMed gwarantują:

  • redukcję dolegliwości bólowych związanych ze schorzeniami kręgosłupa,
  • minimalizują ryzyko kształtowania się wad postawy,
  • zapobiegają pogłębianiu się schorzeń kręgosłupa.

Zadbaj o kręgosłup i wyposaż swoją sypialnię w materace SleepMed!Czym jeszcze wyróżniają się materace SleepMed? 

Materace SleepMed są w stanie zaoferować swojemu użytkownikowi wiele zróżnicowanych właściwości. Wśród nich najbardziej wyróżniają się 4 lub 6 różnych twardości, które wynikają z zastosowania maty kokosowej oraz odpinanego topu. Dzięki temu jesteśmy w stanie w każdej chwili zmienić odczuwalny rodzaj komfortu i dopasować go do aktualnej wagi. Oprócz tego, materace SleepMed wyróżniają się:

  • maksymalnym obiegiem powietrza, wspomaganym przez technologię Airforce,
  • antyalergicznością,
  • właściwościami ortopedycznymi.

Poduszka od SleepMed – czy warto zwrócić na nią uwagę? 

Dla wielu z nas poduszka stanowi obowiązkowe wyposażenie każdego łóżka. Jednak jej rola jest znacznie większa, gdyż umożliwia prawidłowe ułożenie kręgosłupa w odcinku szyjnym, a także głowy czy barków. Poduszka SleepMed w swoim wnętrzu ma unikalną piankę, dzięki której możliwa jest dogłębna regeneracja mięśni. Oprócz tego wyróżnia się:

  • antyalergiczność,
  • wysokim stopniem cyrkulacji powietrza wewnątrz wypełnienia,
  • ergonomicznym kształtem.

W ofercie SleepMed znajdziemy kilka modeli, z czego każdy z nich jest dedykowany do innej pozycji w czasie snu. W ten sposób jesteśmy w stanie idealnie dopasować poduszkę do osobistych potrzeb oraz preferencji.

Zachowanie kręgosłupa w fizjologicznej pozycji w pozytywny sposób wpływa na jego stan. Przede wszystkim redukuje dolegliwości bólowe oraz zapobiega pogłębianiu się schorzeń.  Z uwagi na to, warto już dziś sprawdzić, jaki model będzie idealny dla nas!

Materace SleepMed polecane przez https://www.zdrowykregoslup.pl/

Przeczytaj także: Pokrowiec na materac – wybierz dobrze!