Nie każdy z nas zdaje sobie sprawę z tego, jak ważny jest zdrowy i spokojny wypoczynek – w końcu odpowiada on za prawidłowe funkcjonowanie w ciągu dnia, a także przyczynia się do dobrego samopoczucia. Jak się okazuje, wyróżnić można wiele czynników, które korzystnie wpływają na jakość i długość naszego snu, w tym materace Fit.4.Sleep. 

Materace Fit.4.Sleep a antyalergiczność

Materace Fit.4.Sleep są w stanie zagwarantować antyalergiczne warunki poprzez zastosowanie materiałów nie nasilających alergii oraz skutecznie hamujących rozwój mikroorganizmów. Co więcej, każdy z nich odznacza się optymalną wentylacją, która nie doprowadza do gromadzenia się kurzu czy wilgoci.

Materace Fit.4.Sleep a dwie twardości 

Wybór odpowiedniej twardości jest niezwykle ważny, gdyż zbyt miękki lub twardy produkt może w nieprawdziwy sposób wspierać nasz kręgosłup. Z uwagi na to, materace Fit.4.Sleep wyróżniają się dwustronnością, w której wykorzystano materiały o różnych stopniach twardości, tworząc modele H2/H3 lub H3/H4. Już nie musimy się martwić zmianami, bo w każdej chwili możemy zmienić aktualnie odczuwalny stopień komfortu!

5 powodów, dla których warto zainwestować w materace Fit.4.SleepMaterace Fit.4.Sleep a szeroka gama rozmiarów

Chcąc wybrać podłoże do spania, często musimy uwzględnić aktualnie posiadaną ramę do łóżka, metraż sypialni oraz osobiste preferencje, co do szerokości. Z uwagi na to, materace Fit.4.Sleep dostępne są w licznych rozmiarach, przez co każdy z nas jest w stanie znaleźć coś dla siebie. Wyróżnić tutaj można materace 80×200, 90×200, 100×200, 120×200, 140×200, 160×200 oraz 180×200 cm.

Materace Fit.4.Sleep a unikalne wypełnienie

Materace Fit.4.Sleep mają dwa rodzaje wypełnienia. Pierwszym z nich jest pianka, gwarantująca komfortowy wypoczynek poprzez zwiększoną sprężystość, wytrzymałość i odpowiednie dopasowanie się do ciała użytkownika. Drugim natomiast, sprężyny kieszeniowe, które zostały osadzone w osobnych kieszonkach materiałowych. W ten sposób zapewniają wysoką elastyczność punktową, sprężystość oraz redukcję drgań.

Materace Fit.4.Sleep a pokrowiec

Każdy model, w tym wąskie materace 90×200 i szerokie – 180×200 cm, zostały wyposażone w pokrowiec EasyRefresh typu lato/zima. Oznacza to, że w ciepłe dni zapobiega przegrzaniu ciała, a w chłodne jest w stanie utrzymać komfortową temperaturę. Ponadto, został wykonany ze, specjalnie impregnowanej tkaniny zapobiegającej rozwojowi pleśni.

Materace Fit.4.Sleep wyróżniają się licznymi właściwościami, które w korzystny sposób wpływają na jakość i długość snu. Pamiętajmy jednak, że ich wybór w dużej mierze zależy od prawidłowego dopasowania ich do osobistych potrzeb oraz preferencji użytkownika.

Przeczytaj także: Dla kogo miękki materac będzie odpowiedni? Charakterystyka materacy miękkich